pl

Rekrutacja do programu stypendialnego Młodzi w Łodzi wystartowała!

Szanowni Państwo, Partnerzy programu stypendialnego Młodzi w Łodzi,
1 października oficjalnie wystartowała rekrutacja do programu stypendialnego Młodzi w Łodzi. Natomiast 29 września odbyła się inauguracyjna konferencja prasowa z udziałem Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej, Prorektora ds. Kształcenia Uniwersytetu Łódzkiego, prof. Sławomira Cieślaka oraz Patrycji Opala z ABB. Oto kilka linków informujących o konferencji oraz o programie stypendialnym:
https://www.facebook.com/uni.lodz/posts/1849359578422626
https://www.facebook.com/hannazdanowska/posts/1702692146430571
http://www.dzienniklodzki.pl/edukacja/studenci/a/stypendia-dla-najlepszych-studentow-student-dostanie-dobre-pieniadze-ale-pod-pewnym-warunkiem,12533162/
http://uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/programy-stypendialne-dla-najzdolniejszych-aplikacje-mozna-skladac-od-1-pazdziernika-id6448/2017/9/29/
https://biuletyn.uni.lodz.pl/archiwa/9492
Wystartowała również kampania promocyjna, w mieście pojawiły się już billboardy i citylighty miejskie, a w przyszłym tygodniu na wszystkich uczelniach zawisną plakaty, a ulotki i informacje będą dystrybuowane na stoiskach informacyjnych programu Młodzi w Łodzi. Trwa również kampania promocyjna w mediach społecznościowych oraz na naszej stronie. Codziennie, począwszy od dnia wczorajszego, inny Partner będzie indywidualnie promowany na naszej stronie oraz na Facebooku.
Regulaminy i wnioski znajdują się na naszej stronie https://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/stypendia-pracodawcow/  i aplikacje już wpływają.
Państwo możecie mieć bieżący podgląd na spływające aplikacje, muszę tylko przypisać odpowiednie osoby do konta firmy, dlatego bardzo proszę o podanie w mailu zwrotnym adresu mailowego osoby, do której konto ma być przypisane i która będzie z ramienia firmy dokonywała oceny wniosków.
Rekrutacja trwa do 27 października 2017 r. Kolejne kroki to już po zakończeniu rekrutacji ostateczna ocena wniosków stypendialnych oraz wybór Laureatów. Lista Stypendystów powinna być opublikowana na naszej stronie najpóźniej do 8 listopada 2017.
Na 22 listopada o godz. 14.00 planowana jest uroczysta Gala wręczenia stypendiów, w tym roku w szczególnie uroczystej oprawie, także bardzo proszę już powoli rezerwować sobie czas na ten cel.

Możliwość komentowania jest wyłączona.