pl

Decyzje-I tura czerwcowa

Decyzje-I tura czerwcowa rozpatrywania wniosków o przyznanie  miejsca w Domach Studenckich UŁ w roku akademickim 2018/2019.

 

Uczelniana komisja ds. przyznawania miejsc w domach studenckich UŁ informuje, że decyzje w sprawie zamieszkania w Domach Studenckich UŁ w roku akademickim 2018/2019 zostały podjęte.

Szczegółowe Informacje znajdziecie Państwo po zalogowaniu się na swoje konto w UsosWeb.

Przypominamy, że opłatę rezerwacyjną za październik 2018, dla decyzji czerwcowych, dokonujecie Państwo na konto przyznanego akademika w terminie do dnia 15 sierpnia 2018 r.

Zamiana miejsca

Student, który chce zamienić miejsce  przyznane na rok akademicki 2018/2019 w turze czerwcowej musi złożyć wniosek o zamianę miejsca (załącznik numer 4) w wersji papierowej i dostarczyć do siedziby COSID.

Termin złożenia wniosku o zamianę – do dnia 21 lipca 2018.

Warunkiem dopuszczenia wniosku o zamianę miejsca na komisję   jest dokonanie opłaty rezerwacyjnej w wyżej wymienionym terminie na konto przyznanego Domu Studenta UŁ.

Decyzje negatywne

Studenci, którzy otrzymali decyzje negatywne oraz pozostali studenci, którzy nie zarejestrowali wniosku w turze czerwcowej, a chcieliby zamieszkać w Domu Studenta UŁ, mogą złożyć wniosek o przyznanie miejsca w DS (załącznik numer 2) wraz z biletem pkp, pks lub wydrukowaną mapką z przeglądarki internetowej z udokumentowaną odległością od miejsca zamieszkania do siedziby uczelni.

Wniosek o przyznanie miejsca należy złożyć w wersji papierowej i dostarczyć do siedziby COSID w terminie do  dnia 21 sierpnia 2018 r.

Możliwość komentowania jest wyłączona.