VII Dom Studenta UŁ

   

 VII Dom Studenta UŁ
 ul. Strajku Łódzkich Studentów w
1981 r. 3;

 91-404 Łódź

kierownik: Łukasz Ochrytkow
e-mail: lukasz.ochrytkow@uni.lodz.pl


telefony:
+48 (42) 66 55 190 – kierownik
+48 (42) 66 55 191 – recepcja
VII Dom Studenta UŁ to miejsce nauki i wypoczynku studentów oraz doktorantów UŁ. Znajduje się on na osiedlu studenckim „Lumumbowo”, w dzielnicy Śródmieście. Do akademika można dojechać tramwajami linii nr 12A,12B, 15,17, 45,46.
VII Dom Studenta UŁ oferuje łącznie 216 miejsca w pokojach 1 i 2 – osobowych (w tym 4 dla osób niepełnosprawnych). Pokoje są z łazienkami (prysznic+WC). Wszystkie pokoje są wyposażone w lodówki, gniazda internetowe oraz telefon, podłączony do centrexu osiedlowego, który umożliwia bezpłatne połączenia między poszczególnymi pokojami, domami studenta UŁ oraz uczelnią. Ponadto na każdym piętrze znajdują się pokoje nauki i kuchnia wyposażona w kuchenki gazowe i zlewozmywaki oraz węzeł sanitarny.

Akademik posiada również salę telewizyjną i siłownię – klimatyzowane, pralnię i suszarnię oraz bezpłatną sieć WI-FI. W akademiku jest winda. Obecnie akademik jest po gruntownym remoncie.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

W pobliżu, przy ul. Styrskiej funkcjonuje dobrze wyposażone centrum sportowe (stadion lekkoatletyczny z nowoczesną, syntetyczną bieżnią, korty tenisowe, kryta pływalnia a także kilka sal, przeznaczonych dla sportów zarówno drużynowych (koszykówka, siatkówka), jak i indywidualnych (judo, tenis stołowy).
VII Dom Studenta to najbardziej usportowiony akademik. W Siódemce łączymy dobrą zabawę z nauką i sportem, o czym świadczą prężnie działające drużyny piłkarska i siatkarska. Jeśli zaczynasz studia w Łodzi i chcesz dalej uprawiać sport, to dobrze trafiłeś.  Z nami zawsze będziesz w formie!  Nie wiesz gdzie zamieszkać? Dołącz do naszej Siódemkowej Rodziny! 🙂
Fanpage Siódemki na Facebooku  
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Możliwość komentowania jest wyłączona.